Referencie

Maťa Matuškova,
Výborná firma, spoľahlivosť, garancia dobre odvedenej práce, profesionalita. Odporúčam
Iveta a Jaroslav Kotkovi,
Rádi bychom poděkovali firmě SPEMB spol. s r.o., od které jsem si nechali na našem rodinném domě v Humpolci realizovat sanační a zateplovací práce - zateplení stropu na půdě, chemickou injektáž zdiva a odvodňovací drenáže okolo celého domu. Veškeré práce byly provedeny naprosto perfektně a v krátkém termínu. Rovněž přístup vedení firmy (pan Boháč) i konkrétních pracovníků provádějících zmíněné práce ) byl příkladný, a to včetně zajištění všeho potřebného pro realizaci prací (objednání a doprava materiálu, odvoz suti atd.) a konečného úklidu okolí domu. Firmu SPEMB můžeme vřele doporučit.
Jan Pašek,
Dobrý den, dnes jsem prováděl termovizní kontrolu paneláku Voskovcova na Barrandově. Zateplení je moc pěkná práce. Ať se Vám daří firme!
Luboš Světelský, člen představenstva BDW,
Rádi bychom poděkovali firmě pana Boháče, která prováděla zateplení našeho panelového domu. Práce, kterou tato parta vykonala, byla vynikající. Oproti druhému zhotoviteli, který prováděl zateplení druhé půlky objektu zde byl vidět velice veliký rozdíl v kvalitě provedené práce, ale také v čase. Jednání s p. Boháčem bylo velice dobré. Samotní pracovníci chodili s návrhy na vylepšení různých detailu zateplení, což jsme ani nečekali. Proto jsme také pana Boháče požádali o provedení pokládky dlažby v suterénu před výtahy a ve vestibulech. Opět kvalita provedené práce a čas potvrdil, že se jedná opravdu o profesionály ! Opravdu moc děkujeme za kvalitně provedenou práci a vřele můžeme s čistým svědomím doporučit dále!
SPEMB, spol. s r.o.,
Viac referencií si môžete pozrieť na našej Facebook stránke.